ADRA - ITIBO

v logu naší laboratoře je slogan ,, rozumíme úsměvům" , proto chceme pomáhat tam, kde tolik příležitostí k úsměvům není.

Rozhodli jsme se, že ve spolupráci s nadací ADRA budeme podporovat nemocnici ITIBO v Keni tím, že z každé metalokeramické a celokeramické korunky odvedeme 40 Kč a z každé celkové snímatelné náhrady odvedeme dalších 30 Kč, minimálně však každý měsíc 400 Kč. Tento projekt chceme pilotně vyzkoušet od února do června tohoto roku.

Je dobré vědět, že za vaší a za naší prací se nebude usmívat jen pacient ale ještě někdo další.

Itibo je humanitárně rozvojový projekt zdravotnického zařízení pod záštitou nevládní humanitární organizace Adra, o.p.s. v jiho-západní části Keni.
Projekt je zaměřený na poskytování zdravotní péče lidem ze širokého okolí, zvyšování kvality zdravotnické starostlivosti, edukace zdravotnického personálu.
Financování projektu je zabezpečeno sponzorskými dary, díky kterým již bylo umožněno zrekonstruování zchátralých ambulancí, laboratoře jako i vybudování nových částí jako je zubní ambulance, porodnice, jednotka intenzivní péče, či zdokonalení diagnostiky pomocí USG, EKG.
Více na www.itibo.cz www.adra.cz