Naše výrobky

Zirkonová keramika

Vysoce estetická, extrémně pevná a maximálně přesná zubní náhrada složená ze zirkonové konstrukce a keramické vrstvy. Zirkon je  díky svým biologickým vlastnostem je považován za jeden z nejlepších materiálů na výrobu zubních náhrad. Je to nejpevnější keramický 
materiál pro zhotovení konstrukcí celokeramických prací. Ze zirkonu lze zhotovit libovolný typ zubní náhrady.

Estetika

Korunky a můstky vynikají svou estetičností díky vysoké propustnosti světla zirkonové konstrukce. Ta v kombinaci s nanesenou keramikou vytváří barevně harmonický výsledek reprodukující přirozený vzhled zubů. Pro výrobu zirkonových prací používáme moderní technologie  CAD\CAM. S ohledem na přesnost a finální vzhled je samozřejmostí profesionální práce s mikroskopem.
U zirkonových prací se už nesetkáte s problémem odlomení. Také nevzhledné tmavé okraje u krčků způsobené kovem se staly minulostí.
Je pro nás velice důležité vybrat pacientovi barvu tzv. na míru. Pro tyto účely používáme SMILE LINE, jedná se o technologii moderní stomatologie, se kterou dokážeme určit s téměř 100 % přesností přirozenou barvu pacientova chrupu.

Pevnost

Materiál je extrémně pevný, má nižší hmotnost než kovové slitiny, je vysoce odolný a zatížitelný, je ideální také pro můstky velkých rozsahů.

Díky zirkonu nedochází v dutině ústní k alergické reakci na kov- štípání jazyka, pachuť v ústní dutině, nepříjemný zápach z úst.  Zirkonová keramika je velmi dobře snášenlivá pro tkáně a sliznici, je optimální pro alergiky, jedná se o přírodní materiál bez vedlejších účinků. Zpracování a odpad je zcela bez vlivů na ekologii.