Podpora DDM Strakonice

Podpora DDM Strakonice
Jak jistě víte, dlouhodobě jsme podporovali českou nemocnici ITIBO v Keni. Tuto podporu jsme museli vlivem okolností a doufáme, že dočasně ukončit. V době té největší krize, kdy jsme nikdo nevěděli co bude dál, jsme potkali pár skvělých lidí ( jak je uvedeno níže) se kterými jsme se dali dohromady a snažili jsme se, a doufáme, že tomu tak bylo, zmírnit dopad na lékaře v první linii. Chceme tímto znovu všem zúčastněným ( uvedeno níže) poděkovat a trochu jim udělat radost.

Reference

Nacházíme se v době, kdy potřebujeme všichní namotivovat do další práce a také trochu pohladit. A přesně toto je naše motivace, náš motor a zároveń i pohlazení. Děkujeme Leni

Tagy: 

Nová posila

Přivítali jsme do naší laboratoře novou posilu. Iva je profík se zaměřením na fixní protetiku s 11 - ti letou praxí. Další úžasná kolegyně která přesně zapadá do nastavení naší laboratoře. Tady je máme pohromadě. Tým laboratoře JK LAB

WOHNOUT

Naší laboratoř v sobotu 2.11. navštívila kapela Wohnout. Skvěle jsme si povídali, kluci se zajímali o to, jak se vyrábějí zuby a nakonec jsme si i zazpívali. Se zpěvem jsme pokračovali
večer na koncertě. Pánové děkujeme za skvělý večer.

Setkání s lékaři

V pátek 25.10. se konal druhý ročník setkání s lékaři 2019. Pozvání přijali lékaři se Strakonic a širokého okolí. Tentokrát se setkání uskutečnilo v tematické a zážitkové restauraci SŮL A ŘEPA ve Strakonicích. Začali jsme přednáškami našeho partnera HUFA – DENTAL, pokračovali jsme přes ochutnávku vín včetně přednášky od someliéra Honzy. Mistr kuchař Radek nám ukázal, jak na tatarák včetně toho, že si mohl udělat svůj tatarák každý sám. Večer jme zakončili úžasnou přednáškou od Markéty a Jakuba Hosnedlových, kteří se aktivně zúčastnili jako stomatologičtí lékaři v české nemocnici ITIBO v Keni. Ještě jednou děkujeme všem, kteří přijali naše pozvání.

COREGA

Naše spolupráce se společností COREGA pokračuje, i nadále od nás pacient obdrží startovací baliček od společnosti COREGA a návod na údržbu zubní náhrady. Jsme velice pyšní na to, že jsme jediná stomatologická laboratoř, která úzce spolupracuje se společností COREGA.

ADRA - ITIBO

Za měsíc únor jsme s Vaší pomocí v naší laboratoři vyrobili 38 metalokeramických a celokeramických korunek a 15 celkových náhrad. Máme velkou radost,že můžeme pomáhat a zaslat dle našeho projektu do české nemocnice v Keni do nemocnice ITIBO 1970 Kč za uvedené výrobky a paušální stálou platbu 400 Kč. Celkem tedy od nás do Keni putuje 2370 Kč. Všem děkujeme za podporu našeho projektu. Je dobré vědět, že se za naší náročnou prací nebudeme usmívat jenom my a pacient, ale ještě někdo další. Ten pocit je úžasný. Držte nám palce v březnu.

ADRA - ITIBO

v logu naší laboratoře je slogan ,, rozumíme úsměvům" , proto chceme pomáhat tam, kde tolik příležitostí k úsměvům není.

Rozhodli jsme se, že ve spolupráci s nadací ADRA budeme podporovat nemocnici ITIBO v Keni tím, že z každé metalokeramické a celokeramické korunky odvedeme 40 Kč a z každé celkové snímatelné náhrady odvedeme dalších 30 Kč, minimálně však každý měsíc 400 Kč. Tento projekt chceme pilotně vyzkoušet od února do června tohoto roku.

Je dobré vědět, že za vaší a za naší prací se nebude usmívat jen pacient ale ještě někdo další.

Stránky